Bit

Ülkemizde her bölgede yaşamını sürdürebilen canlılar arasında olan bit yapı itibari ile bir kaç milim boyunda insan ya da hayvanların deri döküntüleri ya da vücutlarından salgılanan sıvı ile beslenen haşeredir.

Bit çok fazla çeşidi olan gözle görülmesinin neredeyse mümkün olmayacağı böceklerdir. Kan emerek beslenenleri de bulunmaktadır. İnsanda hayvana ya da hayvandan insana geçiş sağladıkları için bir çok hastalığı da bünyelerinde barındırırlar.

Vücutta aşırı kaşıntı, kızarıklık, kabartı ve ısırık izleri görmek mümkündür. Çok hızla üreyen haşere olan bit; yumurtlama yöntemi ile çoğalır. Evde bit görülmesi durumun da acil yardım alınması gerekmektedir. Bit ile mücadele bireysel olarak yapılması çok mümkün değildir. Hızla evin her bölgesine geçiş sağlayabilen bu haşere için mutlaka ilaçlama firmaları ile iletişime geçmek gerekmektedir.

Böcek ilaçlama firması olarak yıllardır verdiğimiz sayısız hizmete pire ilaçlama konusunda da uzmanlaşmış firmamız siz değerli müşterilerimize bu canlılardan kurtulmak için üretilen özel ilaçlarımız ile yardım etmekteyiz.

İlaçlama ciddi bir iştir ve bizler haşere ilaçlama konusunda son teknoloji ilaçlama aletleri ve ziraat mühendisleri tarafından hazırlanan özel bit ilaçları ile sizlere 7/24 eğitimli ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Akrep İlaçlama başlıklı makalemizde akrep ilaçlama, böcek ilaçlama ve ilaçlama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir