Hamam Böceği

Hamam Böceği

Hamam böceği ülkemiz genelinde her yerde görülebilen kutuplar hariç her bölgede yaşayabilen bünyeleri ile oldukça tiksindirici ve ürkütücü haşerelerdendir. Parlak kabuklu, genelde siyah renkte görülen bu canlının altı bacağı, başında iki tane anteni vardır. Bu antenler sayesinde besinlerin yerini ve yönlerini algılarlar.

Hamam böceği insanları ısırmadığı için zararsız olarak bilinse de taşıdıkları virüsler ile sağlığımızı oldukça tehlikeye atan canlılardır. Evlerde banyo ve mutfak bölgesinde sıklıkla görülen bu canlı yumurtlama yöntemi ile çoğalır ve her bir yumurtlamasında yüze yakın yumurta oluşturur ve bu yumurtaları üzerinde taşır.

Hamam böceği ve ilaçlama yöntemleri hakkında detaylı bilgiye hamambocegi.us

Besinlerine mutfakta bulunan kalıntılardan ya da açık bırakılan besinlerden sağlayan hamam böceği ilaçlama besinlerimizin üzerinde gezerken taşıdıkları mikropları da bırakmış olurlar.

Evlerimizde bu kadar hızla üreyen hamam böceği ilaçlama ile mücadele için yapılması gereken ve garantili tek yol ilaçlama firmaları ile görüşüp yardım istemektir. Böcek ilaçlama servisi olarak kurduğumuz ülke genelindeki hamam böceği ilaçlama şubelerimiz ile sizleri bu zararlı haşerelerden kurtarmak için 7/24 çalışmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir