Tahtakurusu İlaçlama

tahtakurusuTahta kurusu insan ya da hayvan kanı ile beslenen taşıdığı mikroplar nedeni ile oldukça zararlı haşeredir. Isırdığı bölgede kaşıntı, kızarıklık ve kabarık şeklinde belirtiler görülür. Önlem alınmaz ise oldukça zararlıdır. Genelde müşterilerimizi tahta kurusu nedir? tahta kurusu ısırığı nasıl tedavi edilir ? gibi sorular ile kendilerini bu zararlı haşereye karşı korumak için önlem almak istemektedir. Tahta kurusu ısırığı ve ısırdığı bölgenin kaşınması ve kabarması ilk başlarda çok dikkate alınmasa da tahta kurusu ile mücadele etmek oldukça zorlaşır. Çünkü her geçen gün yumurta bırakarak hızlı bir şekilde üremektedir.

Tahta kurusu nasıl yok edilir?

Özellikle evde tahta kurusu artık yoğun bir şekilde görünüyorsa kesinlikle bireysel olarak tahta kurusu ile mücadele mümkün değildir. Tahta kurusu ısırığı sonucu bölgede enfeksiyon kapma riski artar bu nedenle tahta kurusunu yok etmek için ilaçlama şirketleri ile görüşerek tahta kurusu ilaçlama konusunda uzman bir ekipten yardım alınması gerekmektedir.

Yıllardır böcek ilaçlama servislerimiz ile siz değerli müşterilerimize ilaçlama konusunda 24 şube ile 7 gün 24 saat hiç durmadan hizmet vermekteyiz.

Bir önceki yazımız olan Bit başlıklı makalemizde bit, bit ilaçları ve bit ile mücadele hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir